Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi MFS Dent; Bursa’nın Yıldırım ilçesinde Davutkadı semtinde ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak hizmet vermektedir. Alanında profesyonel ekibimizle Diş Beyazlatma, Çene Cerrahisi, Diş Teli, Ortodonti, Endodonti, İmplant, Pedodonti, Zirkonyum Kaplama gibi kategorilerde en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Uzman hekimlerimiz, haftanın yedi günü Bursalı ve diğer illerden gelen hastalarımıza hizmet sunmaktadır. Haftanın 7 günü gece 12’ye kadar acil bir durum olduğunda polikliniğimizden randevu alabilirsiniz. Öneri ve görüşleriniz için bize iletişim formumuz üzerinden ya da +90(224) 363 34 42 numaralı iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bursa diş hekimi gereksinimleriniz için her daim yanınızdayız!

Bursa Ortodonti Hizmeti

Ortodonti Bursa hizmeti ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Ortodonti uygulamaları ile çapraşık ve uyumsuz dişlerin teşhis, onarım kontrolünü gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede çeşitli ortodonti problemlerinin ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Özellikle alt çenenin geride veya önde olması gibi çeşitli bozukluklar, hastanın yaşı ve ağız yapısı göz önüne alınarak tedavi edilmektedir.

Bursa Diş Teli Hizmeti

Bursa diş teli alanında en kaliteli hizmeti vermektedir. Diş teli tedavisi Bursa hizmetimiz sayesinde diş kozmetiği, sağlığı ve görünümünde sorun yaşayan bireylere yardımcı olmaktayız. Belirli diş problemlerinde diş teli uygulaması şarttır. Hastanın problemlerine ve diş yapısına uygun olacak biçimde diş teli uygulaması gerçekleştirmekteyiz. 

Bursa Endodonti Hizmeti

Endodonti Bursa hizmeti ile müşterilerinin problemlerine kalıcı çözümler sağlamaktadır. Özellikle kanal tedavisi Bursa hizmetine ihtiyaç duyanlar için endodontistlerimiz optimal düzeyde yardımcı olmaktadır. Kırık, çürük, enfeksiyonlu diş, travma gibi çeşitli faktörler nedeniyle zarar görmüş dişlerin onarımını ve tedavisini gerçekleştirmekteyiz.

Bursa İmplant Hizmeti

Bursa implant alanında da hizmetlerini sürdürmektedir. Bu yöntem, eksik dişlerin tedavisinde tercih edilen ve çene kemiğinin iç bölümüne yerleştirilen titanyum vidalar ile yapılmaktadır. Vidaların üzerine ise diş protezi yerleştirmekteyiz. İmplant işleminin diğer tedavilere göre avantajı komşu dişlere herhangi bir zarar vermemesi olmaktadır. Bu nedenle de implant işlemi için komşu dişlerin kesilmesi gerekmemektedir. İmplant diş, kök görevi görmektedir ve tıpkı doğal diş gibi kolaylıkla yemek yemeye, konuşmaya ve gülmeye yardımcı olmaktadır. 

Bursa Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kaplama Bursa hizmetiyle de siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktadır. Zirkonyum kaplama, zirkonyum dioksit alt yapısına sahip olan porselen bir diş kaplama uygulamasıdır. Zirkonyum kaplamalar metal içermediklerinden dolayı son derece sağlıklıdır. Avantajları fazla olmasından dolayı da sıklıkla tercih edilen kaplama yöntemlerinden biridir. Gülüş estetiği isteyen müşterilerimizde de tercih ettiğimiz bir tekniktir.